Agata sukienka pretty women
Wyświetlanie jednego wyniku
-
Agata BIAŁA DŁUGA SUKNIA ŚLUBNA
759.00 złPiękna długa suknia ślubna Agata to wyjątkowa kreacja z tiulowego materiału, zdobiona cudownymi mieniącymi się kryształkami. Suknia perfekcyjnie podkreśla sylwetkę, zwłaszcza dzięki tiulowemu dołowi, który nadaje jej wyjątkowy urok.
Wyjątkowy dekolt w formie litery V prezentuje się równie pięknie z przodu, jak i z tyłu, doskonale eksponując delikatność pleców. Dodatkowo, sukienka wyposażona jest w elegancko wszyte miseczki z przodu, co eliminuje konieczność noszenia biustonosza.
To idealny wybór dla każdej przyszłej panny młodej pragnącej czuć się wyjątkowo i olśniewająco w dniu ślubu.
Modelka ma 170cm wzrostu.
Rozmiar Biust (cm) Pas (cm) Biodra (cm) Długość od ramienia (cm) XS 84 64 luźne 152 S 88 66 luźne 152 M 90 74 luźne 152 L 96 76 luźne 152