Czerń, błysk i cekiny – wybieramy kreację na sylwestra

sukienka na sylwestra

Sylwester to wyjątkowa impreza w roku, podczas której każdy chce prezentować się zjawiskowo. W tym sezonie moda sylwestrowa obfituje w szaleństwo, połączone z klasyczną elegancją. Jaką kreację wybrać, aby wyglądać pięknie podczas zabawy?

Sukienka sylwestrowa – jaką wybrać na bal?

Kreacja na imprezę powinna być dobrana nie tylko na podstawie wzrostu i figury danej kobiety. Ważnym aspektem jest także miejsce, w którym ma odbyć się zabawa. Paniom, które otrzymały zaproszenie na bal sylwestrowy, zaleca się dobór długiej sukienki wieczorowej. W takim przypadku warto postawić na stonowane kolory takie jak czerń, granat czy biel. Głęboki dekolt czy odkryte plecy będą efektowne już same w sobie. Należy też pamiętać, że prosta suknia w połączeniu ze złotymi lub srebrnymi dodatkami nada kreacji eleganckiego wydźwięku.

Sylwester w klubie – jaką sukienkę wybrać?

Wieczór sylwestrowy w klubie to doskonała okazja do wyboru nieco bardziej ekstrawaganckiej sukienki koktajlowej. Taki model będzie dużo wygodniejszy podczas tańca i pozwoli poczuć się dużo swobodniej, niż w sukni do ziemi. Sukienka na sylwestra do klubu może posiadać błyszczące zdobienia, takie jak cekiny czy ciekawe wykończenie np. głęboki dekolt. Dodatkowo, w takich okolicznościach nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o kolorystykę kreacji.

Jak ubrać się na sylwestra w domu?

W przypadku mniejszych imprez sylwestrowych można ubrać się dowolnie. Na tego typu spotkaniach często obowiązuje motyw przewodni, choć nie jest to regułą. Jeśli gospodarz nie zaproponował gościom konkretnego dress code’u, można zdecydować się na prostą sukienkę i błyszczące dodatki. Nie ma również przeciwwskazań do ubrania długiej, eleganckiej sukni w ulubionym kolorze, ozdobionej ciekawymi dodatkami.

Należy pamiętać, że kreacja sylwestrowa powinna być nie tylko piękna, ale również wygodna i dopasowana do okoliczności. Dzięki wyżej opisanym wskazówkom dobór odpowiedniej sukienki sylwestrowej będzie zdecydowanie łatwiejszy.